ପୁଣି ଥରେ ଓଲିଉଡର କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚର ଖୁଲସା, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଲେ ହାତାହାତି, ଦେଖନ୍ତୁ କିଏ ସେ….

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଲିଉଡରେ ପ୍ରଳୟ ହୋଇଥିବାର ଖବର ମିଳୁଛି | ଜଣେ ଓଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ ଏବଂ ମାନସିକ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିବାର ଖବର ମିଳୁଛି | ଉକ୍ତ ଅବିନେତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ଏଲସା ଓ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ଦୀଲିପ ପଣ୍ଡା | ତେବେ ଅଡିଓ ରିଲିଜ ସମୟରେ ହାତାହାତି ହୋଇଥିଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଏପରି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ହୋଟେଲରେ । ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ତୁ ମୋ ସୁନା ଚଢେଇ”ର ଅଡିଓ ରିଲିଜ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଲସା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ । ଏପରି କି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଗଣମାଧ୍ୟରେ ବିଷେଦଗାର ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ଉଭୟ ନାୟିକା ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହାତାହାତି ହୋଇଥିଲେ । କେହି କିଛି ବୁଝିବା ଆଗରୁ ଏଲସା ଜୋରରେ ପାଟି କରିଥିଲେ । ଯାହା ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଦର୍ଶକ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ କାବା କରିଥିଲା । ତେବେ କିଛି ଦିନ ହେଲା ବଲିଉଡରେ ମି ଠୁ ଜରିଆରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅଭିନେତାଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ କଳା ଫର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରୁଥିବା ବେଳେ ଆଜି ଓଡିଶାରେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏପରି ପ୍ରୟାଶ ଓ ସାହସିକତା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା ମିଳୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ତେବେ ଉକ୍ତ ଗଣ୍ଡୋଗୋଳର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି ।