ପୁଣି ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ମାମଲାରେ ଫଶିଲେ ବଲିଉଡର ଏହି ସିଙ୍ଗର, ଦୁବାଇରେ ଥାନାରେ ଚାଲିଛି ପଚରାଉଚରା, ଦେଖନ୍ତୁ କିଏ ସେ….

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡରେ ପୁଣି ଏକ ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ମାମଲାରେ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି | ତେବେ ଏଥର କୌଣସି ଅଭିନେତା କିମ୍ବା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିରୋଧରେ ନୁହେଁ ଏତର ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ମାମଲା ଆସିଛି ଜଣେ ସିଙ୍ଗରଙ୍କ ବିରୋଧରେ | ସେ ଆଉ କେହିଁ ନୁହଁନ୍ତି ସେ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଓ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସିଙ୍ଗର ମିକା ସିଂ | ତେବେ ମିକା ସିଁ ବିରୋଧରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଅଭିଯୋଗ ନୁହେଁ | ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନେକ ବାର ଏପରି ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି | ବର୍ଷ ୨୦୧୬ରେ ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ମଡେଲ ମିକାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ ସମୟରେ ଜଣେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଉପରକୁ ହାତ ଉଠାଇଥିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ପୂର୍ବରୁ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତକୁ ପବ୍ଲିକ ପ୍ଲେସରେ ଚୁମ୍ପନ ଦେଇ ଅଡୁଆରେ ପଡ଼ିଥିଲେ ମିକା । ତେବେ ଏଥର ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ମାମଲାରେ ତାଙ୍କୁ ଦୁବାଇରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।ସୁଚନାରୁପ୍ରକାଶ, ଜଣେ ୧୭ ବର୍ଷୀୟ ବ୍ରାଜିଲିଆନ୍ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅଶାଳୀନ ଫଟୋ ପଠାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ମିକାଙ୍କୁ ୟୁଏଇ ପୁଲିସ ଅଟକ ରଖିଛି । ଦୁବାଇକୁ ବଲିଉଡ୍ ନାଇଟ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଲାଗି ମିକା ସିଂ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠି ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କୁ ଅଶାଳୀନ ଫଟୋ ପଠାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏନେଇ ମହିଲା ଜଣଙ୍କ ଥାନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ମିକାଙ୍କୁ

ପୁଲିସ୍ ଅଟକ ରଖିଥିଲା । ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ବୁଧବାର ରାତି ୩ଟାରୁ ମିକାକୁ ଅଟକ ରଖିଥିଲା ପୁଲିସ୍ ଏବଂ ପରେ ଗିରଫ କରିଛି । ଏହି ମାମଲାରେ ପୁଲିସ ତାଙ୍କୁ ଜେରା ମଧ୍ୟ କରିଛି । ମିକାଙ୍କ ଏଭଳି ବିବାଦ ସହିତ ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ସଂପର୍କ ରହିଛି ।