ରେସଲରଙ୍କୁ ଚାଲେଞ୍ଜ ଦେଇ ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ ହଟହଟ୍ଟା

https://www.facebook.com/nnsodia/videos/267154983995629/?t=5

ମୁମ୍ବାଇ: ମହିଳା ରେସଲରଙ୍କ ଚାଲେଞ୍ଜକୁ ଗ୍ରହଣ କରି ବଲିଉଡ ତାରକା ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ ବହୁ ହଟହଟ୍ଟା ହୋଇଛନ୍ତି । ସିଡବ୍ଲୁଇ ଚାମ୍ପିୟନସିପରେ ମହିଳା ରେସଲର ରୋବେଲ ରାକ୍ଷୀଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ଉଠାଇ ତଳେ କଚାଡି ଦେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ରାକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଜୋରଦାର ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା । ପରିସ୍ଥିତି ଏପରି ହୋଇଥିଲାଯେ ଷ୍ଟେଜ ଉପରେ ରଖିଙ୍କୁ ୫ରୁ ୮ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଡିରହିବାକୁ ହୋଇଥିଲା |
ରାକ୍ଷୀ ଆଘାତ ପାଇଥିବା କଥା ଚାମ୍ପିୟନସିପର କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଜାଣିବା ପରେ ରାକ୍ଷୀଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ନେଇଆସିଥିଲେ । ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣା ପଞ୍ଚକୂଳାର ତାଓ ଦେବୀ ଲାଲ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଦିନିକିଆ ସିଡବ୍ଲୁଇ ଚାମ୍ପିୟନସିପ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଘଟିଥିଲା । ଏଠାରେ ରେସଲର ରୋବେଲ ପଞ୍ଚକୂଳାର ମହିଳାମାନଙ୍‌କୁ ଚାଲେଞ୍ଜ ଦେବାରୁ ରାକ୍ଷୀ ତାଙ୍କର ଚାଲେଞ୍ଜ ସ୍ୱୀକାର କରି ରିଙ୍ଗ ଭିତରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ରିଙ୍ଗ ଭିତରକୁ ଯାଇ ରାକ୍ଷୀ ରୋବେଲଙ୍କୁ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଗୀତ ମଧ୍ୟ ଚାଲୁ ହୋଇଥିଲା । ଉଭୟେ ଗୀତର ତାଳେ ତାଳେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥଲେ । ଗୀତ ସରିବା କ୍ଷଣି ରୋବେଲ ସିଧା ରାକ୍ଷୀଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ଉଠାଇ ତଳେ କଚାଡି ଦେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ରାକ୍ଷୀ ଆଘାତ ପାଇଥିଲେ |

1 COMMENT

  1. ଆଜିକାଲି ଦି’ଧାଡି ଓଡିଆରେ ଲେଖିଲେ ଦଶଟା ବନାନ ଭୁଲ୍ ବାହାରୁଛି। ସେଥିପାଇଁ ପଢିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହୁଏନି।
    ଧନ୍ୟବାଦ, ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ, ଆପଣ ସେ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତ। ଭଲ ଲାଗିଲା ଅନ୍ତତଃ କିଛି ନିର୍ଭୁଲ ଓଡ଼ିଆ ପଢିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିବାରୁ।

ମତାମତ ଦିଅନ୍ତୁ

Please enter your comment!
Please enter your name here