ପୁଣି ନେତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ, ମହିଳାଙ୍କୁ ଠିଆ ଗୋଇଠା

https://www.facebook.com/nnsodia/videos/267154983995629/?t=5

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ତାମିଲନାଡୁର ଦ୍ରାବିଜ ମୁନେତ୍ର କଷଗମ (ଡିଏମକେ)ର ମନ୍ତ୍ରୀ ପୂର୍ବ ପାର୍ଷଦଙ୍କ ଏକ ଗୁଣ୍ଡାଗିରି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ତାମିଲନାଡୁର ଏକ ବିୟ୍ୟୁଟି ପାର୍ଲରରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୋଇଠା ମାରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଡିଏମକେ ଦଳ ତାଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।
ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓ ୨୫ ମଇ ୨୦୧୮ର । ଏହି ଭିଡିଓ ତାମିଲନାଡୁର ପେରମ୍ବଲୁର ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ବିୟ୍ୟୁଟି ପାର୍ଲରରେ ପୂର୍ବ ପାର୍ଷଦ ଓ ୪ଜଣ ମହିଳା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଜିଓରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଏକ ମେସିନ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମହିଳା ଗୋଇଠା ଉପରେ ଗୋଇଠା ମାରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହା ପରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଆଉ ଏକ ରୁମରୁ ବାହାରିଲା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ତାଙ୍କୁ ପାର୍ଷଦ ଗୋଇଠା ମାରୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମସ୍ତ ଦୃଶ୍ୟ ପାର୍ଲରରେ ଲାଗିଥିବା ଏକ ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଯାଉଛି ।
ସେପଟେ ପାର୍ଷଦଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜୋରସୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏଥିସହ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ଏହି କର୍ତ୍ତୁତ୍ୱ ପାଇଁ ନିନ୍ଦା କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଦଳରୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବା ସହ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ଉପରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଗିରଫ ମଧ୍ୟ କରିନେଇଛି । ତେବେ ମହିଳାଙ୍କୁୁ ସିଏ କାହିଁକି ଏପରି ମାରୁଥିଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡିନାହିଁ ।

ମତାମତ ଦିଅନ୍ତୁ

Please enter your comment!
Please enter your name here